Доставка

Інтернет-магазин «Кvadratura» чудово розуміє і цінує не лише гроші, а й час своїх клієнтів. Тому кожному покупцю магазину гарантовано оперативну та безпечну доставку придбаного товару.

Після того, як буде прийнята заявка на сантехніку, доставка виконується в день подачі заявки або на наступний день. Товар постачається до під'їзду замовника. Клієнти магазину можуть скористатися можливістю самовивезення з нашого складу, попередньо погодивши час з менеджером. 

Вартість доставки по Києву та прилеглим обласним районам:

Крупногабаритний товар піднімається на поверх до клієнта за попереднім погодженням – 1 поверх/70 гривень Безкоштовна доставка великогабаритного товару на суму від 7 000 грн. в межах Києва Купівля малогабаритного товару на суму від 4 500 грн. - Безкоштовна доставка в межах Києва Вартість доставки по області складає 15 грн/1 км за межами п'ятикілометрової зони. В межах 5-ти км зони – безкоштовно.
Вся інформація про терміни, час доставки доступна у менеджерів магазину. Однак необхідно враховувати, що при доставці за межі міста або центральні районні локації можливі затримки через напружений автотрафік. 

Доставка по території України

У процесі оформлення замовлення буде погоджено вартість поставки, підтверджено обрану модель, умови оплати, доставку товару до міста замовника. Доставка продукції може бути виконана в будь-якому напрямку в межах території України через послуги транспортних компаній. 

Після того, як клієнт підтверджує свою згоду за умовами постачання, на електронну пошту або за допомогою смс буде надіслано рахунок з реквізитами на оплату за придбаний товар та послугу доставки.  Щоб прискорити процес отримання замовлення, будьте ласкаві, як тільки будуть переведені гроші, повідомте менеджерам «Кvadratura» про дату перекладу та номер замовлення. Сантехніка буде надіслано відразу після надходження коштів на рахунок. Про відправку клієнта буде проінформовано по телефону або як повідомлення на електронну адресу. 

Оплата товару може бути виконана після того, як він буде оглянутий клієнтом на складі перевізника або за адресою отримання. Як правило, перевізники беруть за зворотне надсилання грошей додаткову оплату. 

Отримання замовлення

Під час отримання замовлення не забувайте перевіряти його комплектацію і цілісність. Усі претензії щодо названих характеристик будуть прийматися тільки при оплаті та отриманні замовлення.

В обов'язковому порядку проінспектуйте товар на відсутність пошкоджень, дефектів і комплектність до того, як розпишіться в накладній перевізника. При виявленні зовнішніх недоліків (видні пошкодження, вм'ятини, тріщини, сколи тощо) або товар відповідає тому, який був замовлений – клієнт  має право відмовитись від замовлення в момент його доставки. 

Якщо клієнтом виявлено будь-які невідповідності у зовнішньому вигляді товару, видимі поломки або несправності – необхідно підтвердити відмову від товару з зазначених причин. 

Компанія надає гарантію на зберігання товару в межах складу терміном до 5-ти робочих днів з того моменту, як покупець отримав повідомлення про наявність замовлення.