Інноваційні технології hansgrohe


Економте воду, захищайте клімат

Змішувачі та душі Hansgrohe, оснащені технологією EcoSmart, вимагають на 60% менше води, ніж звичайні вироби без втрати комфорту. Це означає, що ви можете скоротити витрати на воду та електроенергію та заощадити цінні ресурси.


CoolContact: безпечний та приємний душ

Термостатичні змішувачі, що оснащені системою охолодження CoolContact, не нагріваються. Корпус завжди залишається красивим та прохолодним, тому що холодна вода всередині нього прямує прямо на поверхню. Це може означати лише одне для вас та ваших дітей: більше безпеки у ванній кімнаті.


FastDrain: мінімізує дратівливе капання

Ця розумна технологія у верхньому душі значно знижує кількість крапель після душу, тому ніхто не залишиться під дощем, коли він уже висушив себе або душовий простір.

QuickClean: менше вапняного нальоту, більше задоволення

Чи є хтось, хто любить забиратися? Завдяки QuickClean вапняний наліт та бруд на змішувачах та душах hansgrohe миттєво зникають. Просто зітріть гнучкі силіконові подушечки.

Інтуїтивно зрозуміле регулювання струменя

М'які краплі води або масаж, що бадьорить? Виберіть потрібний тип струменя одним клацанням миші, щоб прийняти душ ще більше.


Контроль потоку води: для раціонального використання води

Цей термостат дозволяє точно регулювати об'єм води, тому ви можете використовувати менше цього дорогоцінного ресурсу. Також ідеально підходить для дітей, яким часто приємніший легкий перебіг води.


Задоволення від прийняття душа

Вам дійсно потрібно випробувати це: велике задоволення від прийняття душу з типами струменя з фактором комфорту. Ручні та верхні душі hansgrohe діаметром від 100 до 600 мм огортають вас справжньою водною мрією та гарантують якість XXL у вашій ванній кімнаті.