Обмін та повернення

Обмін та повернення товару протягом 14 днів.

Інтернет-магазин Kvadratura.ua з повагою ставиться до права вибору покупців, і пропонує можливість відмовитися від покупки у випадку, якщо вибраний товар вам не підійде.

До передачі товару відмовитися від покупки можна в будь-який момент, а після передачі - протягом 14 днів. Пояснювати причини відмови не потрібно, проте необхідно буде дотримуватися низки умов.

Повертаний товар повинен бути представлений:

  • у повній комплектації
  • без слідів використання та механічних пошкоджень із збереженням товарного вигляду та споживчих якостей
  • у неушкодженому оригінальному впакуванні
  • зі збереженням усіх видів маркування та захисту, пломб, фабричних ярликів
  • з оригіналами документів, що підтверджують покупку товару

Зверніть увагу: умови повернення не передбачають експлуатацію техніки, використання з метою тестування та інше застосування товарів. Ми приймаємо ваше право передумати, але можемо відмовити у поверненні або обміні товарів, що були у вжитку.

Зверніть увагу: покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуальне замовлення виготовлення або ж товар, який був привезе із заводу виробника для вашої потреби.

У випадку, якщо до товару додавались подарунок або додаткові аксесуари, вони також підлягають поверненню відповідно до зазначених правил.

Для повернення товару належної якості зверніться до менеджерів інтернет-магазину за телефоном 067-223-54-63 з понеділка по п'ятницю з 9:30 до 18:00.