Політика безпеки

Онлайн магазин сантехніки «Кvadratura» дякує кожному своєму клієнтові і сподівається, що всі потреби в сантехнічній продукції були задоволені.

В асортименті «Кvadratura» представлений лише товар, який пройшов обов'язкову сертифікацію та має гарантію.

Дія гарантії починається з дня продажу товару.

Гарантія різних виробників на продукцію має низку відмінностей. Більшість товарів супроводжується гарантією обмеженого типу. Це означає, що з виявленні чи виникненні дефектів, які виникли без відома споживача, виробнику необхідно змінити чи відремонтувати товар протягом терміну гарантії. Але споживач має сплатити всі витрати, які включають доставку продукції сервісний центр.

Вироби вищого рівня захищені довічною гарантією, можливо, з невеликими обмеженнями. Такі нюанси позначаються у гарантійному талоні.

Виробник дає мінімальний термін гарантії – 1 рік. Інтернет-магазин «Кvadratura» дає своїм покупцям додаткову гарантію до того, що дав виробник: покупці мають право обміняти або повернути товар через дефекти або неповну комплектацію протягом 14 робочих днів. Тому рекомендуємо звертати увагу на якість товару не тільки при замовленні, але і в процесі отримання замовлення. У разі необхідності обміняти чи повернути товар покупець оплачуватиме його доставку, а при поверненні – магазин повертає всю вартість продукції.

Повернення недефектної продукції проводиться за погодженням із керівництвом магазину протягом 3 днів з дня його отримання. Товар можна повернути тільки в тому випадку, якщо він не був використаний, споживчі характеристики збережені, зовнішній вигляд відповідає первісному, є всі фабричні бирки, аксесуари та документи.

Важливо: на кожного нашого покупця поширений «Закон про споживчі права та їх захист».

Виріб буде знято з гарантії у таких ситуаціях:

  • порушення правил експлуатації та умов перевезення, зберігання у відповідність до інструкції
  • у ситуаціях, коли на виробі виявлено сліди неякісного ремонту або інших дій сторонніх осіб, що призвели до втрати початкових характеристик виробу
  • при виявленні змін у конструкційній схемі, що встановлюється виробником.

Гарантія не поширюватиметься на такі несправності товару:

  • Пошкодження механічного типу
  • Пошкодження, які були спричинені потраплянням усередину системи виробу стороннього предмета
  • Пошкодження, спровоковані стихійними лихами (пожежа, випадковий зовнішній фактор, стрибок у мережі електронапруги та ін.)
  • Пошкодження, спричинені невідповідними стандартами в електрокомунікаційній мережі, кабельній водопровідній та каналізаційній мережі
  • Несправності, що виникли після використання неякісного чи невідповідного витратного матеріалу

Зверніть увагу: виробник не зобов'язаний оплачувати витрати на забезпечення безперешкодного доступу до виробів для їх ремонту, встановлення або перестановки замурованого виробу.

Здійснення установки, збирання, підключення тощо. сантехніки, заміна комплектуючих з обмеженим ресурсом виконується як платної послуги.

Фахівці, які виконують будь-яку з названих робіт, повинні вносити всю необхідну інформацію до гарантійного сертифікату.

Онлайн магазин «Кvadratura» щиро бажає своїм клієнтам, щоб подібні ситуації виникали якомога рідше. Зі свого боку ми будемо надавати максимальну допомогу в подібних випадках.