Типи струменів hansgrohe

Струмінь ручного душу CaresseAir завдяки збагаченим повітрям краплях води забезпечує приємне розслаблення та пестить кожен міліметр шкіри.
Intense PowderRain: бархатисто-м'який, надтихий та ефективний струменевий спрей з надвисокою кількістю мікрокрапель.
Струмінь ручного душу hansgrohe IntenseRain має інтенсивну підбадьорливу дію і чудово підходить для того, щоб змити з волосся шампунь.
Отримання енергії із сили води: струмінь ручного або верхнього душу Massage діє приємно та потужно. Вона розслаблює та освіжає тіло та душу.
Mix – це струмінь ручного та верхнього душу з приємною комбінацією ніжного дощового душу та динамічного струменя.
Струмінь ручного або верхнього душу Mono зв'язується в насичену форму води. Вона діє цілеспрямовано та приносить точкове розслаблення.
Потужний дощовий струмінь Rain активізує почуття і без залишку змиває з волосся шампунь. Відчуття свіжості з голови до п'ят.
Струмінь ручного або верхнього душу RainAir збагачується повітрям, щоб балувати тіло і душу подібно до м'якого літнього дощу.
Струменя верхнього душу RainFlow потужним потоком обрушується на тіло подібно до водоспаду, створюючи відчуття великого блаженства.
Струменя верхнього душу hansgrohe RainStream – це розкішний рясний потік зверху з великими краплями води.
Струмінь ручного душу SoftRain огортає тіло, наче м'який дощ, приносить задоволення кожній краплі води.
Струмінь ручного душу TurboRain захоплює незрівнянним освіжаючим дією. Відкрийте, насолоджуйтесь і миттєво підбадьоріться.
Струмінь ручного або верхнього душу Whirl: своєю спіраллю, що обертається, вона знімає напругу в області потилиці і плечей.